Noviny 2023

Pozor, pozor! Máme pro vás nejnovější zprávy ze světa kriminálního dění! Pan Bříza, vedoucí místní hlídky, hrdina loňské bitvy o Polabí, nám poskytl exkluzivní rozhovor. Během loňské bitvy byla uzavřena brána, kterou se dostával do našeho světa taint. Co je to taint? Více informací v našem článku Taint v Pardubicích.

Vítejte v dámské rubrice, kde se dnes budeme věnovat tématu, které trápí mnoho mladých rodičů - jak pomoci svému vlkodláčkovi, když se mu klubou zoubky.

Poslední den plný života. Následující již tělo bez známek života. Ano, zde vidíte obchodníka Orlova, který zemřel za podivných okolností. Smrt velice podobná smrti knihovnice. Je to náhoda ??? Nebo oba nebožtíci mají něco společného? Co na to Pardubická hlídka? Jedná? To vše by Pardubičtí obyvatelé chtěli vědět. A proto budeme chtít se zástupci...

Dobrý den, přinášíme vám zprávy o dnešní oslavě výročí Argondie. Oslava proběhla za účasti jednoho z králů a za skromné účasti poddaných.

Dvě společnosti, Monoc Securities a Eagle Eye, se dnes okolo jedenácté hodiny vydaly na expedici do dimenze snění. Obě společnosti pracovaly nezávisle na sobě na plnění svých cílů. Eagle Eye se pokusila dostat do zabezpečeného objektu, ovšem došlo na její straně k velkým ztrátám. Monoc Securities se jim pokusili pomoci a přesvědčit je, aby se...

Thorův vozík je jeden z nejmocnějších artefaktů, ale v nedávné události se stal předmětem nebezpečného únosu. Kultisti se zmocnili vozíku a plánovali ho použít k nekalým účelům. Naštěstí se situace podařilo vyřešit díky zásahu speciální jednotky, která se vrhla na základnu kultistů a vozík se podařilo získat zpět.

Nejsme tu sami

08.04.2023

Naše redakce měla nedávno možnost setkat se s "jinými" z budoucnosti. Nicméně, komunikace s nimi může být velmi náročná, jak pro ně, tak pro nás.

Tragédie zasáhla město Pardubice, když bylo včera ve večerních hodinách nalezeno mumifikované tělo místní Adély Andress. Celá komunita byla šokována touto událostí. Lone Gunman získal exkluzivní fotografie těla oběti.

Dnes večer se dozvěděli obyvatelé Pardubic smutnou zprávu o úmrtí místní knihovnice Adély Andress. Paní Andress byla oblíbenou osobností a dlouhodobě se angažovala v místní knihovně. Její náhlý odchod je pro mnohé šokující a smutný.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky